Styrelsen

Ordförande

Ulf Seijsing

Mobil: 070-939 21 14

ulf.seijsing@svalom.se

Vice ordförande

Eva Gustafsson

Telefon: 0499-243 34

Mobil: 070-249 00 91

eva.gustafsson@conservator.se

Sekreterare

John Svensson

John.svensson@sse.se

Mobil: 070-665 07 83

Kassör

Jan Veinfors

Mobil: 070-690 44 65

jan.weinfors@spray.se

Ledamöter

Lena Seger

Mobil: 070 - 961 07 19

bell018@hotmail.com

Elisabeth Svensson

Telefon: 0499-228 35

Mobil: 070-460 06 23

elisabeth.svensson_3@kalmar.se

Adam Fantenberg

Mobil: 070-291 68 87

adam.fantenberg@hotmail.com

Suppleanter

Helene Wegnebring

Telefon: 0499-241 33

Mobil: 070-611 79 72

rw@rw-elservice.se

Kerstin Möller

Tel:0499-240 39

Mobil: 073-670 46 05

kerstin_moller_2@hotmail.com

Valberedning

Linda Jonsson

Tel: 0480-287 36

Mobil: 070-152 68 30

linda.jonsson.lindis@hotmail.com

Ulrika Bengtsson-Verde

Mobil: 070-144 61 88

ulrika.bengtsson_verde@lnu.se

Materialförvaltare

Lena Seger

  Den här webbplatsen använder cookies för att alla funktioner och tjänster ska fungera, samt förbättra användarvänligheten.