Styrelsen

Ordförande

Eva Gustafsson

Telefon: 0499-243 34

Mobil: 070-249 00 91

eva.gustafsson@conservator.se

Vice ordförande

Maria Karlsson

Mobil: 070-824 42 63

maria.karlsson631002@gmail.com

Sekreterare

Ingrid Wåhlin

Mobil: 070-9111282

ingrid.wahlin@gmail.com

Kassör

Per-Anders Karlsson

Mobil: 070-301 40 06

pe-a.karlsson@telia.com

Ledamöter

Malin Elmlid

Mobil: +49-160 512 63 99

malin@elmlid.com

Elisabeth Karlsson

Mobil: 070-955 54 97

elisak65@outlook.com

Lars Verde

Mobil: 072-203 47 17

lars.verde@telia.com

Suppleanter

Loes Waanders

Mobil: 076-935 87 10

waandersloes@hotmail.com

Kerstin Möller

Tel:0499-240 39

Mobil: 073-670 46 05

kerstin_moller_2@hotmail.com

Valberedning

Lennart Gustafsson

Mobil: 070-588 88 50

lennart.gustafsson@conservator.se

Elisabeth Svensson

Mobil: 073-688 58 19

elisabeth.svensson_3@kalmar.se

Sammankallande för grannsamverkan

Adam Fantenberg

Mobil: 070-291 68 87

adam.fantenberg@hotmail.com

  Den här webbplatsen använder cookies för att alla funktioner och tjänster ska fungera, samt förbättra användarvänligheten.